Видео од полициската бруталност на протестот на МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА

Loading...

Видео од полициската бруталност на протестот на МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА. Погледнете го видеото ќе може да видите како полицаец, со висок чин го напаѓа во дел од секунда еден од уесниците и му ги витка прстите.

Ова не е македонска полиција!

Ова не е македонска полиција! Ова е насилничка полиција на хунтата Полициска бруталност12 декември 2018 #Блокирам #Протест против уставни промени #ДолуХунта #Oставка од министерот за терор и прогон Oливер Спасовскиhttps://twitter.com/PavelSatevMKD/status/1072356198475800576

Gepostet von Павел Шатев am Montag, 10. Dezember 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...