Во Марбеља е убиен Милош Перуниќ, член на криминалната група „Бар“

Loading...

Во Марбеља е убиен Милош Перуниќ, член на криминалната група „Бар“ и тоа среде бел ден

На интернет има повеќе видеа од овој чин. Милош бил познат и претходно на полицијата а одлежал и затворска казна. Перуничиќ е убиен денеска околу 14 часот, среде улица во Марбела. Медиумите во Шпанија објавија видеа на кои се гледа безживотното тело среде пешачки премин во присуство на полицијата.

Убиецот побегнал со мотор, но кратко време потоа е фатен и уапсен од полицијата.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...