ДАЛИ ОВА Е НАЈЖЕШКАТА БУГАРКА? Андреа на ЛУКСУЗНА јахта, а таму… (ФОТО)

На Инстаграм таа се пофали со слики од луксузен коњ кој целосно го засени со својот брутален изглед.

Фолк пејачката Андреа Бугарија е една од најжешките јавни личности од овие простори.

Таа секојдневно објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

ДАЛИ ОВА Е НАЈЖЕШКАТА БУГАРКА? Андреа на ЛУКСУЗНА јахта, а таму… (ФОТО)

Поранешната девојка на боксерот Кубрат Пулев моментално е во Египет каде ужива на одмор на море.

На Инстаграм таа се пофали со слики од луксузна јахта , која целосно ја засени со својот брутален изглед.

Андреа објави слика на која во преден план го истакнува својот секси задник, но и фотографии на кои ги истакна градите, па следбениците не знаат дали да ја погледнат од напред или одзади.

Се надеваме дека убавата Андреа ќе остане што подолго во Египет, за да можеме уште долго да уживаме во нејзините фотографии од ова патување.

Пронајдете не на следниве мрежи: