Дарко Лазиќ ослабел над 40 килограми, а сега се ишиша и ќељав

Дарко Лазиќ ослабел над 40 килограми, а сега се ишиша и ќељав

А сега во карантин и се ишишал сам себе. Тоа уредно го снимил за своите следбеници на социјалните мрежи.

Некои беа изненадени и коментираа со зачудување на неговиот инстаграм профил.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.