Дарко Лазиќ ослабел над 40 килограми, а сега се ишиша и ќељав

Loading...

Дарко Лазиќ ослабел над 40 килограми, а сега се ишиша и ќељав

А сега во карантин и се ишишал сам себе. Тоа уредно го снимил за своите следбеници на социјалните мрежи.

Некои беа изненадени и коментираа со зачудување на неговиот инстаграм профил.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...