Девојче се снима како игра, а вистинската забава, всушност, е зад нејзиниот грб!

Едно девојче играше на добро познат хит „Деспасито”, и не знаеше што прави дедо и зад неа. Тој направи вистинско шоу!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.