Еве како се полудува на свадба – романкава со деколте ги поремети гостите

Loading...

Ова што ке го видите е атракција во Мала Азија. Милиони прегледи на обични видеа од свадби и семејни собири. Се гледа дека е пронајден „рецептот“ за успешно собирање на бакшиш од пијани гости. Како што можете да видите таа само игра. Не зборува. А насекаде ја снимаат стотици телефони и на „ангро“ ја објавуваат на јутјуб.

Видеата од оваа атракција имаат милиони, ама буквално милиони прегледи. Јас за вас просурфаф и направив повеќе фотографии и ви прикачив видео со кое ќе можете да уживате.

Па ви се допадна ли? Сакате ли уште?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...