Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема

Loading...

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии.
Таа позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.
-Среќна слика, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

 

View this post on Instagram

 

Srecna slika!

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

loading...