Емина Јаховиќ одмара во Црна Гора: Пејачката позираше во деколтирана кошула

Пејачката е расположена и ужива во најдобро друштво
Поп-пејачката Емина Јаховиќ моментално ужива во Црна Гора, со своите синови, и со задоволство споделува карди од одморот со своите следбеници на Инстаграм.
Имено, таа е видно расположена и ужива во најдобро друштво, а не криеше и дека ја сака оваа земја.
– Конечно во мојата Црна Гора! – напиша Емина во еден пост, додека друштво и прават синовите Јаман и Јавуз, што во еден момент го забележа на камера.


На една фотографија што ја објави на својот профил, Јаховиќ позираше во кошула, додека под неа и ѕиркаа градите, а очигледно е дека пејачката изгледа одлично.
Емина носеше и жолти очила за сонце, кои се целосен тренд оваа сезона, но со нив не можеше да го сокрие насмеаниот поглед.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.