ЖЕШКО ВИДЕО НА СОПРУГАТА НА СРПСКИОТ ФУДБАЛЕР, ИТАЛИЈАНИТЕ ГЛЕДААТ И ВИКААТ “МАМА МИА” (ВИДЕО)

Тој често објавува фотографии и снимки кои привлекуваат големо внимание кај локалната јавност …

Сопругата на поранешниот српски репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ, моделот Јована, на својот Инстаграм профил објави видео со опис: „Еден од најдобрите летни одмори досега“.

https://www.instagram.com/tv/CdQY_YTI3kC/

Видеото се состои од извадоци од летните одмори каде што можеме да видиме како оваа убавица танцува, ужива на плажа и ноќен живот, атрактивно позира…

Според многумина, атрактивната Јована е на врвот на листата на најубави жени на фудбалерите

Да потсетиме, Филип и Јована се венчаа во 2015 година и имаат две деца – ќерката Ноел и синот Леон.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.