Изгледа навистина е готово меѓу Северина и Игор

Loading...

Изгледа навистина е готово меѓу Северина и Игор! Двајцата се отследија на Инстаграм. Северина и својот 48 роденден го прославила без него.

Северина на својот профил го избириша и презимето на Којиќ. А тој пак ги тргна сите нивни заеднички фотографии.

Имено, Северина престанала да го следи Игор на Инстаграм, а истото го сторил и тој. Веќе не ја следи својата сопруга.

Се чинеше дека состојбата не е сепак таква кога Игор ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил. Таа подоцна сепак ја избриша.

Игор Којиќ се пошегува за разводот со Северина на својот Инстаграм профил

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...