Италијанската спортска новинарка Дилета Леота стана жртва на хакери – повторно!

Loading...

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота стана жртва на хакери – повторно!

Имено и во 2017 нејзиниот телефон беше хакнат а непристојни фотографии циркулирани ширум интернетот. Сега се повтори приказната. Ова дополнително ја зголеми популарноста на Дилета.

На следната страна погледнете ги жешките слики (без облека) на Дилета

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...