Калиопи објави селфи и порача – Иш, иш корона

Loading...

Македонската пејачка Калиопи на Фејсбук објави селфи фотографија на која се наоѓа во природа.
Пејачката, со сликата на која пуши цигара, напиша и порака со која и се обраќа на короната и ја замолува да замине од нашите животи.
Како еден од таговите кои се користат, Калиопи напиша #ишишкоронa очекувајќи дека наскоро повторно ќе може да организира концерти за својата публика.

loading...