Карлеуша во секси издание ги погали гениталиите на статуата во близина на еден ресторан: „За добра среќа и пари!“

Токму на ова место на статуата ја јарецот има ѕвона, а Јелена ги погалила „за среќа и за пари“, како што вели на видеото…
Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) објави видео во кое се приближува до статуата на јарец пред ресторан и ја гали по тестисите.


Имено, ѕвоната се наоѓаат токму на тоа место, а Јелена ги погалила „за среќа и за пари“, како што вели на видеото.
„За добра среќа“, напиша таа под објавата, додавајќи детелина емотикон.
Покрај со галењето, пејачката го привлече вниманието и со стајлингот.
Овој пат носеше фустан со процепи на стомакот, кој беше врзан околу вратот. Тенкиот материјал едвај ги покри нејзините бујни гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.