Лудило: Ги соблекуваа и куклите за да имаат дрес на Вардар

Loading...

Втората шампионска титула на ракометарите на Вардар ги збудале навивачите, кои посакуваат да имаат дрес од новиот европски првак.
Сепак од „црвено-црниот“ тим објавија дека сите дресови се распродадени, па оние што не набавиле од оваа тура, ќе почекаат некоја следна шанса.

loading...