Маја Маринковиќ во шоуто на Ами Џи ги покажа градите (видео) Задругарките играа игра – Јога диета

Ријалити старлеите од „Задруга“,  Сања Грујиќ, Маја Маринковиќ, Жана Омниа, Алекс Николиќ и Милица Веселиновиќ беа гостинки во „Ами Џи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ.

Маја Маринковиќ во шоуто на Ами Џи ги покажа градите (видео) Задругарките играа игра – Јога диета

Маја и Жана прво седнаа на столовите, и почнаа да се бркаат со чајното колаче. Маја Маринковиќ во еден момент имаше пех со широко ракопчаниот комбинезон, од кој за миг гигантските силиконски гради и испаднаа, па цицлестата старлета  во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.