Мицковски немаше да биде никогаш на тронот на ДПМНЕ без Сашо Мијалков

Loading...

Мицковски немаше да биде никогаш на тронот на ДПМНЕ без Сашо Мијалков.

Најава (6 минути)

Прочитајте уште и:

Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Недела во 22:00 часот на Јутјуб каналот на Васко Ефтов.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...