Мицковски немаше да биде никогаш на тронот на ДПМНЕ без Сашо Мијалков

Мицковски немаше да биде никогаш на тронот на ДПМНЕ без Сашо Мијалков.

Најава (6 минути)

Прочитајте уште и:

Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Недела во 22:00 часот на Јутјуб каналот на Васко Ефтов.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.