Над 340.000 прегледи на видеото на Апасиев | Од кај Мицковски нервозни, пукаат од бес

Над 300.000 прегледи на видеото на Апасиев | Од кај Мицковски нервозни, пукаат од бес….

Над 340.000 прегледи на видеото на Апасиев | Од кај Мицковски нервозни, пукаат од бес

Ако се погледне видеото на Апасиев се гледаат сериозно поставени тези, политички и реторички пристап кој е на ниво. А ако се погледа видеото на Мицевски… Е да де… Нема што да се погледа…

Апасиев собира сериозна поддршка и симпатии за својата доследност. Таа се огледа по бројот на прегледи кој е незапамтен за Македонија. Партијата на Мицковски пробува да парира со статуси како оној на Дафина кој не е интелигентен, а која секако е попозната по спорните станови и дневници… Но, тоа е приказна за друг пат.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.