Најава за гостување на Филип Петровски кај Васко Ефтов во емисијата ВО ЦЕНТАР

Loading...

Најава за гостување на Филип Петровски кај Васко Ефтов во емисијата ВО ЦЕНТАР

Утре (недела), 21 јуни во 22:00 Филип Петровски гостува кај Васко Ефтов. Според исечокот од најавата кој трае 6 минути се чини дека се работи за мошне интересна емисија.

Ви препорачуваме да го прочитате и ова од Филип Петровски:

Филип Петровски со предавање на Московскиот МГИМО за „проблемот Македонија“ (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...