На која ѝ стои поубаво: Лила Филиповска со фризура како Џенифер Лопез

Loading...

Инфлуенсерката и водителка на шоуто „Се или нешто“ се пофали со нов изглед. Познатата водителка со фризура како на латино дивата Џенифер Лопез. Пејачката ова фризура ја носеше во нејзиниот најнов спот, односно два видео спота кои ги направи со пејачот Малума.


Лила за фризурата напиша: „Она кога фризерот ќе ти се инспирира од новиот спот на J.Lo и Maluma. А, J.Lo ‘на апарати“.


Новиот изглед на Филиповска и стои, и го истакнува убавото лице и усните.

loading...