Ниту една жена не сака вакви мажи! Тие се олицетворение на убавината и сечиј тип, но поради една „ситница“ им одолеваат

Ваквите мажи морате веднаш да ги избришете од вашиот живот, советува експерт за врски и открива со кого сака веднаш да скокне во кревет!
Запознавањето на нови луѓе и потенцијални партнери може да биде многу стресно за многу луѓе.

На почетокот, тешко е да се знае дали оваа нова личност ќе се покаже како соодветен партнер или вовед во катастрофа.

Тоа зависи од голем број фактори, кои, логично, не можете веднаш да ги знаете и да ги претпоставите. Експертот за запознавање, врски и состаноци Јана Хокинг реши да сподели неколку конкретни совети за машко-женските односи. Таа многу јасно опишува одреден тип на мажи, за кои верува дека имаат исклучително лошо влијание врз спротивниот пол.
Како што вели тој, дамите мораат да ги избришат ваквите партнери на самиот почеток на врската, инаку наскоро ќе сфатат дека се во опасен проблем од кој тешко ќе се извлечат. Сето тоа таа самата го доживеа на своја кожа и истражувањето го спроведе на примери од сопственото искуство.

Поентата е дека тие можат да бидат проклето атрактивни однадвор, како Аполо, но и многу празни одвнатре. – нагласува оваа 37-годишна жена.
Австралијката веќе неколку пати излегувала со такви партнери, но една посебна ситуација ја натерала да сфати дека змејовото овошје е всушност забрането овошје.Беше непристојно убав. Имаше широки рамења, добра фигура и многу машки израз. Сè што физички би можеле да посакате кај еден дечко. Едноставно се топиш кога ќе го видиш, но кога станува збор за разговор, веднаш излегува дека тој нема што многу да ми понуди – истакнува Хокингова.

Ниту една жена не сака вакви мажи! Тие се олицетворение на убавината и сечиј тип, но поради една „ситница“ им одолеваат


Нејзините минливи романси со „змејските плодови“ обично завршуваа брзо, бидејќи и покрај фаталната привлечност и сето слатко што го носи со себе, таа набрзо ќе сфати дека во себе сè е празно и шупливо. И тогаш таа одлучи да сврти нов лист. Почна да излегува со постар и понизок партнер. На почетокот не и беше толку привлечен, но потоа сфати некои многу важни работи.Се покажа како многу поуспешна комбинација.

Сфатив дека ме привлекува неговата приказна. Да ме инспирира секој ден. Дека не ми е доста од неговите приказни. Едноставно добивам желба да го импресионирам. Тој е авантурист и секогаш кога ќе ја видам возбудата со која зборува за одредени работи – веднаш би сакала да скокнам во кревет со него – открива Јана Хокинг.

Овој експерт има совети за двата пола кога се во прашање врските и љубовта.Не е доволно да работите само на вашето тело. За да отидете кај пластичен хирург на преуредување или во теретана и да изградите мускули, треба да се изградите малку ментално.
Способноста да водиме разговор треба да биде наш приоритет. Тоа е она што на крајот останува и што ве прави среќни и исполнети. Физичкиот изглед е минлив – советува оваа Австралијка.


Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. 
Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.