Нова фризура за снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Цеца го промени имиџот, но деколтето остана стандардно брутално

Пејачката блесна во елегантно издание
Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ, видно расположена, пристигна на снимањето на шоуто на „Ѕвездите на Гранд“, а сите беа воодушевени од нејзината нова фризура.
Пејачката беше облечена во тесен комбинезон во неутрални тонови, што ја истакна нејзината фигура и облини, а деколтето беше минимално истакнато, но доволно за да ја заскокотка фантазијата.
Откако излезе од автомобилот, Цеца позираше пред насобраните фотографи и разговараше со новинарите. Публиката веднаш ја забележа нејзината нова фризура, која одлично и стои.
Направила популарен „омбре“ ефект, така што веќе нема кафеава коса, туку потемни тонови до главата, кои до краевите се претвораат во посветли тонови.
Пејачката изненади со промената, а многумина коментираат дека оваа фризура одлично и прилега и дека изгледа младешки поради тоа.
Во галеријата подолу погледнете како Цеца се појави на снимањето на шоуто:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.