Овој татко е ЦАР: Најде уникатен метод за да направи фризура на својата принцеза

Кошмарот на секој татко изгледа вака – тие се оставени сами со своите принцези и треба да ја врзуваат косата во репче, пунџа, што и да е, само за да ги отстранат сите тие влакна од лицето и вратот.
Почнува лесна параноја, ладна пот ги обвива, а една бушава глава чека трпеливо. Позната ситуација?
Тогаш ова е видео кое ги решава вашите проблеми! Погледнете што прави овој татко, ќе се воодушевите.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.