Ограбена аптека во Центар

Loading...

На 09.09.2020 во 03:50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на подрачјето на Центар две лица, со закана од вработениот одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...