Откриена е причината за смртта на позната актерка на која на 36-годишна возраст ненадејно ѝ бил скратен животот

Софи Андерсон почина на 36 години само две недели по смртта на нејзиното момче Оливер Спединг, поранешен играч на Кристал Палас кој го замени фудбалот за порно филмови.

(Видео) Јакимовски се кандидира за шеф на државата!
Лидерот на ГРОМ и актуелен градоначалник на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски денеска на прес-конференција по партискиот Конгрес официјално објави дека тој ќе биде кандидат за претседател на државата. – ГРОМ одлучи да …
Песната на Израел за Евровизија може да биде дисквалификувана како премногу политичка
Европската радиодифузна унија (ЕБУ) размислува дали да ја дисквалификува израелската песна „Октомвриски дожд“ за Песна на Евровизија бидејќи содржи политичка порака, јавија денеска израелските медиуми, повикувајќи се на европски извори. Песната испеана …

Весникот „Сан“ објави дека Софи Андерсон, која тврдела дека спиела со десетици илјади мажи за време на нејзината кариера како актерка во филмови за возрасни, починала претходно оваа недела.

Актерката Ребека Мур, чие вистинско име е Ребека Џонс, ја потврди смртта на Софи Андерсон.

– Се згрозувам кога ја слушам страшната вест за смртта на Софија. Поминавме неверојатно време заедно, и така ќе ја паметам – напиша таа.

Минатата година Софи Андерсон претрпе сериозни здравствени проблеми кога имаше опасна инфекција на левата дојка, предизвикана од силиконските импланти на градите, пренесува „Марка“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.