Пие кокос и ужива со стомакoт до заби: Поради објавата на Луна од Дубаи, се огласи и Анабела!

Луксузно роденденско патување
Луна Џогани на 8 март ќе го прослави својот 25-ти роденден, а нејзиниот свршеник Марко Миљковиќ, со кого чека дете, ја изненади со патување во Дубаи, за кое се вели дека искеширал 5.000 евра.
Ова беше нејзината желба, а целосното уживање на Луна во оваа луксузна дестинација го покажуваат и нејзините објави на социјалните мрежи, со кои активно започна веднаш по пристигнувањето.
По неколку слики во еден костим за капење, следеа нови, во друг – едноделен, а со стомакот до забите се опушта пиејќи кокос под сенка, под чадор.
Нејзините гради и огромниот стомак се во преден план, а објавата на Луна веднаш ја коментираше нејзината мајка Анабела Атијас.
„Моите две души“, напиша Анабела, на што Луна одговори дека ја сака.
Погледнете како ужива во Дубаи:

 

 

 

 

 

 

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.