После операцијата нема каење- Луна Џогани се „плаши“ да ги покаже силиконите поради овој детаљ на нив

Пејачката Луна Џогани неодамна направи естетска корекција и вгради силиони во градите.
Пејачката своите атрубути ги истакна во тесно топче за вежбање, па јасно дојде до израз големината на имплантите.

 

View this post on Instagram

 

Sportske patike kod @prizma_obuca ?‍♀️ #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Потсетуваме дека таа сакаше градите да и имаат облик на круша, па дали го постигна тоа проценети вие самите.
Сепак таа се уште има рани на неа, па се повеќе избегнува да ги истакнува во длабоки деколтеа, а тоа го прави најчесто со затворени блузи.

 

View this post on Instagram

 

Magazin in ? #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.