Прв пат објави фотографија откако беше претепана Беквалац

Loading...

Пејачката по месец дена молк откако беше претепана од својот поранешен сопруг, за прв пат објави фотографија на својот Инстаграм профил.
На фотографијата таа е со нејзината ќерка Хана која е од претходниот брак на пејачката, а двете галат коњ.
Според многумина пејачката веќе започнала нова страница во својот живот и успеала да ги прероди најтешките денови во животот.
Инаку на фотографијата Беквалац е насмеана, а фановите им се благодарни на семејството што и ја вратиле насмевката на лицето.

loading...