Раста уапсен во центарот на Белград

Loading...

Раста уапсен во центарот на Белград

Раперот Стефан Џуриќ  – Раста денеска е уапсен во Белград, може да се заклучи според објавите на српските портали

Раста бил уапсен со неколку пакетчиња марихуана во себе, во центарот на градот.

Полицијата направила претрес и во неговиот дом, се наведува во српските медиуми.

Раста е познат како корисник на марихуана кој често се фотографира како ја пуши во јавноста и ја промовира нејзината употреба.

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...