Сергеј Варошлија бил киднапиран, еве ги деталите

Бев киднапиран на сред Рузвелтова, бев киднапиран и ме држеа повеќе од еден саат, бев смирен ама не беше пријатно, рече во поткастот на Стефан Лазаров, познатиот стилист Сергеј Варошлија.

Тој во поткастот ги откри сите детали за неговото киднапирање.

-Ме однесоа накај Арачиново, а потоа се дозна и кој го стори тоа, истакна Варошлија.

Сите детали погледнете ги на следниот линк:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.