Силиконските гради во преден план: Луна објави фотографија во бикини

Loading...

Победничката на “Задруга 2” ужива појкрај базент.

Луна Џогани го искористи топлото време да ужива покрај базент. Победничката се облече во секси бикини, легна на лежалка и ги израдува нејзините фанови додека се сончаше.

Луна имаше и друштво покрај неа, не наведе со кого ужива , а таа личност ја сликала додека се сончала.

Таа го покажа нејзиното згодно тело, а во прв план се нејзините “нови” огромни гради.

loading...