СКАНДАЛ: Љубчо Георгиевски во интервју „ВО ЦЕНТАР“ објави дека ЖАН МИТРЕВ бил замешан во ОРГАНИЗИРАЊЕ НЕГОВ АТЕНТАТ

ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ: Една дезинформација е како да пукнеш БАЛОН СО ПЕРДУВИ. А да ја негираш е исто како да се обидеш да ги собираш…

СКАНДАЛ: Љубчо Георгиевски во интервју во САМО ВИСТИНА објави дека ЖАН МИТРЕВ бил замешан во ОРГАНИЗИРАЊЕ НЕГОВ АТЕНТАТ

Своевремено во весникот СВЕДОК на Томо Аврамски текстовите против Љубчо, со конструирани афери ги нарачувал Сашо Мијалков, а истите ги пишувале Мане Јаковлевски и Тодор Петров. Исто така Мане и Жан од Томо барале да најде ПЛАТЕН УБИЕЦ за да го ликвидираат…. При што Љубчо вели дека не може да разбере како и зошто токму Жан Митрев е замешан во таква операција…

Подолу погледнете за овие бизарни и скандалозни работи повеќе. Поточно 22 минута. ⬇⬇⬇

СКАНДАЛ: Љубчо Георгиевски во интервју во САМО ВИСТИНА објави дека ЖАН МИТРЕВ бил замешан во ОРГАНИЗИРАЊЕ НЕГОВ АТЕНТАТ

Подолу потсетете се на изјавата на Стојменов дека носел торби со пари токму на Георгиевски, од која помина некое време а државните органи не реагираа и нема никаков случај, истрага за кои е известена јавноста ⬇⬇⬇

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.