СТАНИЈА: МЕ МУВАА МОЌНИ ПОЛИТИЧАРИ! ЕДЕН ме контролираше постојано, а еве кој води ЉУБОВ НАЈДОБРО!

СТАНИЈА: МЕ МУВАА МОЌНИ ПОЛИТИЧАРИ! ЕДЕН ме контролираше постојано, а еве кој води ЉУБОВ НАЈДОБРО!

Фото: Инстаграм

Во ТВ настап таа говореше искрено што се чини многумина од политиката ќе ги остави со црвени образи…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.