Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте

Loading...

Jавноста со години е навикната да ги гледа естрадните ѕвезди во регионот со силикони на себе, па така веќе публиката се навикна да ужива во „вештачката“ убавина што ја поседуваат тие.
Една од пејачките на естрадата која никогаш нема ставено силикони на себе, е Рада Манојловиќ која не се срами да покаже колку добро ја надарила „мајка природа“.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

loading...