Тепачка во Батинци заврши со убиство

Loading...

Тепачка во Батинци заврши со убиство,тројца се повредени

Во двор во угостителски објект во с. Црн Врв, Скопско, вчеравечер дошло до расправија, а потоа и пукање и пресметка со ножеви. Како последица на пресметката, од убодни рани едно лице починало. Убиецот е во бегство.

Тројца од учесниците завршија во болница. Едниот со потешки повреди.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...