Филип Петровски во недела во 22:00 во емисијата „Во Центар“

Loading...

Филип Петровски во недела во 22:00 во емисијата „Во Центар“

На Јутјуб каналот на Васко Ефтов само што беше најавена емисија која што утре (недела) ќе ја емитува во редовниот термин во 22:00 часот.

Претходната емисија на Филип Петровски која сруши рекорди по гледаност погледнете ја подолу:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...