Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Според најавата која беше објавена на неговиот Фејсбук профил, утре вечер следува емисија ВО ЦЕНТАР, која ќе трае околу 100 минути.

Недела во 22:00 часот на Јутјуб каналот на Васко Ефтов.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.