Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Loading...

Филип Петровски утре со емисија ВО ЦЕНТАР – како Милошоски стана од пробугарски трибун најантички МАКЕДОНЕЦ?

Според најавата која беше објавена на неговиот Фејсбук профил, утре вечер следува емисија ВО ЦЕНТАР, која ќе трае околу 100 минути.

Недела во 22:00 часот на Јутјуб каналот на Васко Ефтов.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...