Фото: Бијонсе во мартовското издание на Вог

Бијонсе изгледа прекрасно на фотографиите за мартовскиот Вог.
На фотографиите таа носи раскошни креации од Оскар де ла Рента, Александар МекКвин, Марни и Живанши, а фотосесијата ја направи славниот Патрик Демаршелие.

 

 

Бијонсе во интервјуто за списанието ги споделила чувствата за својата ќерка Блу Ајви.
“Се чувствував многу мајчински околу осмиот месец и си помислив дека неможе да се засили тоа чувство, сé додека не го видов бебето…Тоа се случи за време на породувањето, затоа што имав многу силна поврзаност со моето дете. Кога имав контракции, си замислував како моето дете бутка многу тешка врата. Си замислував како мало новороденче може да направи толку тешка работа и не мислев на мојата болка… Ние си зборувавме. Знам дека звучи лудо, но почувствував поврзаност”- изјавила таа.

 

 

Бијонсе исто така проговорила и за документарниот филм „Life Is But a Dream“, кој открива делови од нејзиниот приватен живот, и на кратко открила “Мојата приказна никогаш не била раскажана.”

Само за потсетување Бијонсе ја започнува својата турнеја токму на Балканот во Белград на 15 Април во Комбанк Арена.
Фото:VogueБијонсе изгледа прекрасно на фотографиите за мартовскиот Вог.
На фотографиите таа носи раскошни креации од Оскар де ла Рента, Александар Ме

Пронајдете не на следниве мрежи: