Јована откри голема тајна на нејзиното лице кoja ја криела со години

Loading...

Српската водителка Јована Јоксимовиќ која е една од омилените ТВ лица во Србија секојдневно ги расположува гледачите пред малите екрани.
Таа често знае да се насмее и на своја сметка, а истото го направи и денеска.
Имено таа на социјалните мрежи сподели фотографија со филтер на кои има пеги, а со тоа откри и голема тајна на сите.
Таа призна дека има пеги на себе кои не се гледаат поради секојдневната шминка.


-Вака изгледаат моите пеги кога немам шминка, напиша Јована.

loading...