Валканата тајна на Леонардо Ди Каприо

Loading...

 

Познатиот актер направил прочистување на цревата со хидро терапија!

 

Врската со супер моделот очигледно е дека имала влијание врз навиките на актерот Леонардо Ди Каприо. Дефинитивно тоа е така бидејки тој решил да ги прочисти своите црева со помош на хидротерапија.

 

Оваа инфорнација е од човек кој исто така го посетувал центарот за велнес каде оделе Лео и Ерин. Додека бил во врска со Ерин местото го посетил четири пати а последен пат е виден кон крајот на август околу периодот нивното раскинување. Велнес центарот тврди дека оваа терапија е безбедна и е еден од  доста ефективните методи како да се испразните без употреба на дроги.

 

Како и повеќето момци Лео се двоумел на почетокот зашто искуството можело да биде многу непријатно но откако го направил тоа му се допаднало. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...