Гоца Тржан спиела со 30 мажи

Loading...

 

Српската пејачка Гоца Тржан во средата навечер гостуваше во емисијата на Огнен Амиџиќ. Покрај вообичаените љубопитни прашања, 38 годишната пејачка требаше да одговори со колку мажи спиела до сега.

 

Гледачите се заинтересираа, па таа беше комплетно искрена: „Знаете, девојките често лажат и велат дека биле со 6 мажи, бидејки тоа им изгледа ни премногу ни премалку. Јас не броев, бројката е некаде измегу 20 и 30.“

 

На прашањето на колку години ја изгубила невиноста, Гоца одговори: „На 16 или 17. Знаете, во мое време ова беше сосема обична возраст, но денешниве генерации се впуштаат во сексуалните односи премногу рано.“

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...