Најдоброто и најлошото од познатите личности на инстаграм во 2012 година

Loading...

Познатите личности имаат страшни инстаграм фотографии, колку што ние знаеме. Тие живеат интересни животи и во најголем дел, прават да се осеќаме патетично доколку ги споредуваме сликите.

Како и да е, значи тие не секогаш имаат добри постови. Некои можат да бидат само лоши, а некој и застрашувачки. А тоа можете да го видите на овие неколку фотографии подоле.

 

1. 50 сент – најмала веројатност да покажува емоции.

 

2. Лејди Гага – најмала веројатност да изгледа нормално.

 

3. Џастин Бибер – секогаш како штотуку излезен од теретана, но сеуште изгледа кревко.

 

4. Снуп Дог – најмала веројатност да изгледа трезно.

 

5. Ашер – најголема веројатност да се забавува постојано.

 

6. Ријана – најголема ку*ва.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...