Џенифер Акермен е новата девојка на Том Круз

Loading...

 

Холивудскиот глумец Том Круз има нова девојка! Летово Круз се разведе од колешката Кејти Холмс и падна во рацете на Џенифер Акермен која е сестра на актерката Малин Акерман со која го сними филмот „Rock of Ages“.

Парот е виден како разменува нежности на забавата по премиерата на филмот во Стокхолм, а и забавата ја напуштија заедно.

 

„Се познаваа од предходно, па не им требаше долго да се зближат. Изгледаа многу природно во своите движења во текот на целата вечер, а потоа одеднаш исчезнаа“, откри извор за “Showbizspy“.

loading...