Фото: Ирина изневерена, „ЗАБАРКАТА“ на Берлускони проблем…

Loading...

Шпански таблоиди пренесоа дека наводно Кристиано Роналдо ја изневерил својата свршеница Ирина Шајк со Никол Минети.

Се шпекулира дека Роналдо на 9 декември ја поминал ноќта во хотел во Мадрид со Манети.

Инаку Манети е позната по тоа што беше љубовница на Силвио Берлускони, а потоа овој ја промовираше во политичарка.

Па да ја видиме „ПОЛИТИЧАРКАТА“ на дело, овде, на оваа фото-галерија…

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...