Фото: Како се шета „ПОЛИТИЧАРКАТА“ Манети низ град…

Loading...

Никол Манети, поранешна љубовница на Силвио Берлускони, а шпански таблоиди во моментов ја поврзуваат со Кристиано Роналдо, за кои велат дека заедно минале ноќ во хотел, да видиме како таа се шета низ град…

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...