На овие луѓе, годините не им можат ништо

Ги сакавме и кога имаа по 20 години, а ги сакаме и сега кога тие ''остареа''…Се надеваме дека ќе се согласите со оваа наша листа и дека нема некого да заборавиме.

Па погледнете кои славни личности, успешно и упорно се спротиставуваат на годините!

Џони Деп

Бен Афлек

Метју Мекохани

Хју Џекмен

Бред Пит

Даниел Крег

Џорџ Клуни

Пронајдете не на следниве мрежи: