Александар Маленко се ожени(фото)

Барајќи ја вистинската љубов тој по четврти пат се одлучи да каже „да“,

Неговата сограѓанка е сопственичка на хотел во Охрид. Маленко зад себе има три неуспешни брака од кои има три деца.

Најбрзиот македонски пливач руши рекорди и во дисциплината брак .

Со среќа нека е!

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: