Римејкот на Тотал Рекол одличен

Римејкот на Тотал Рекол од 1990 во кој глумеше Шварценегер е одличен. Тоа се зборови на публиката и критиката. Во овој филм се собраа многу познати ѕвезди, како Колин Фарел, Џесика Биел и Кејт Бекинсдејл… Сепак малкумина знаат дека тој е работен по краткиот роман на Филип Дик од 1960 со име We Can Remember It for You Wholesale. Кратките романи, приказни на Филип Дик се мошне популарни во Холивуд. Па така од хартија на платно се преселија Блејд ранер, Мајнорити репорт, Аџасмент биро…

Еве за вас фотки од премиерата на филмот, како и официјалниот трејлер. Па се надеваме дека ке дојде поскоро во Скопје.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: