Кели Бурк во најсекси издание до сега

Loading...

Омилената британска убавица, позната по своите заносни облини, реши да ги почести фановите пред празниците со нова секси фотосесија. Девојката која потсетува на некоја мешавина од Моника Белучи и Ева Мендез, позираше во секси издание за календар за 2013 година.
 

 

 

 

 

 

 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Омилената британска убавица, позната по своите заносни

loading...