Бујното деколте и овој пат се погрижи Ким да го задржи вниманието

Loading...

Многумина знаат дека секое нејзино излегување во јавноста неможе да помине незабележано – нешто што уште еднаш го докажа.

Кој друг би поминал во предизвикувачко издание на патот до теретаната, ако не најпознатата ТВ шоу ѕвезда – Ким Кардашијан

Во црна спортска облека која го привлече вниманието на фоторепортерите, и овој пат тие го доловија нејзиниот втор најистракнат атрибут – бујните гради. Заводливата Ким секогаш успева со облеката да истакне атрибути од телото, па одтука тесната маица само ги истакна бујните гради.

loading...