Милица Павловиќ: Невина сум!

Loading...

Една од најпопуларните ѕвезди на Гранд продукција, 21-годишната Милица Павловиќ никогаш немала секс. Атрактивната девојка веќе со години работи на тоа да постигне успех на естрадата, а на момците не им дава некое големо внимание.

„Милица досега имаше само една кратка врска. Тоа не беше ништо сериозно. Со тој дечко не направи ништо повеќе од бакнување. Точно, тоа повеќе беше симпатичност него љубов. Неодамна во друштво ги шокира пријателите кога призна дека досега немала сексуален однос“, откри еден од пријателите на пејачката, додавајќи дека иако изгледа многу секси и огнено на сцена, Милица е приватно повлечена и срамежлива.

 

„Точно е дека никогаш не сум била во озбилна врска, Имав дечко, но со него не беше ништо сериозно. Сеуште го чекам вистинскиот дечко“, призна Милица.

loading...